Kategorijos
Šiltinimo darbai

Šiltinimo darbai vasaros metu

Atėjus karščiausiam metų laikotarpiui svarbu neužmiršti, kad šiltinimo, kaip ir kiti statybos darbai turi būt atliekami pagal numatytas taisykles.

Atėjus karščiausiam metų laikotarpiui svarbu neužmiršti, kad šiltinimo, kaip ir kiti statybos darbai turi būt atliekami pagal numatytas taisykles.   

Neoporas, kaip medžiaga yra tamsios spalvos, todėl jis, kaip ir visos tamsios spalvos medžiagos labiau kaista esant tiesioginiams saulės spinduliams. Svarbu žinoti, kad nerekomenduojama laikyti neoporo plokščių ilgą laiką lauke neuždengtų, kur jos nuolat pasiekiamos saulės spindulių. Nuolatinis didelės temperatūros saulės spindulių poveikis gali įtakoti lengvas plokščių deformacijas, todėl geriau jų ilgą laiką nesandėliuoti lauke, ar bent jau jas uždengti.  

Esant oro temperatūrai viršijančiai 25 laipsnius pagal celsijų, suprastėja klijavimui skirtų cementinių mišinių savybės, todėl klijai gali per greitai išdžiūti taip prastai sukibti su šiltinimo medžiagos plokštėmis. Jei nėra kitos išeities ir būtina šiltinimo darbus atliti net esant aukštai oro temperatūrai, būtina naudoti tik aukštos kokybės, padidinto elastingumo mišinius.